Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Dlaczego nie podniecasz go w dresie?

01.06.2021

Kolejnym tematem jest ubiór i dbanie o siebie. Drogie panie, nie możecie zrozumieć, dlaczego nie ma między wami tego ognia, który był na początku. Zamieszkaliście razem. Kilka lat związku, a tu coś nie działa, tak jak kiedyś. Deklaracja miłości dalej jest na swoim miejscu, ale jednak coś jest nie tak. O co może chodzić?

Rozmowa kluczem do wszystkiego

Gdybać sobie możesz w nieskończoność i ja także. Nie znam odpowiedzi na wszystkie problemy związków, nie znając dokładnie sytuacji. Z pewnością najwięcej zyskasz rozmową ze swoim partnerem. To właśnie on powie Ci najwięcej o tym, dlaczego między wami ostatnio się posypało pod względem seksualnym. 

Faceci to wzrokowcy

Jeśli problemem jest Twój dresowy outfit w domu, to nie trzeba wiele by to zmienić. Jeśli mężczyzna pomaga w obowiązkach domowych, to z pewnością też możesz coś od siebie dać (nawet jeśli nie pomaga i to akceptujesz). Jeśli w ostatnim czasie widuje Cię głównie poczochraną w wyciągniętej koszulce i dresach, to z pewnością odrobinę zapomniał, jak prezentujesz się w wyjściowej sukience i makijażu. Nie chodzi o to, żebyś się na co dzień nie wiadomo, jak stroiła. Chodzi o to, żeby podsycić czasem ten ogień. Jeśli wyjdziesz założenia, że powinien Cię akceptować taką, jaką jesteś, to częściowo masz rację. Z drugiej strony na początku na pewno bardziej zwracałaś uwagę na swój wygląd. Chciałaś być piękna dla niego, a teraz chcesz być piękna dla otoczenia.

Zrozum też mężczyznę

Skoro dalej jesteście razem, to nie ma wątpliwości, że Cię kocha. Spróbuj czasem założyć seksowną bieliznę lub ubrać bardziej dopasowane ubrania. Mężczyźni są wzrokowcami i taki drobne gesty bardzo działają na ich wyobraźnię. Nie myśl, że już nie powinnaś nic robić i być pachnącą panią na włościach, a to facet powinien wokół Ciebie biegać. Nie. O związek musicie się starać w dwójkę i to na każdej płaszczyźnie. 

Trzymam kciuki za Twoje seksowne wdzianko.

 

Powodzenia!

S.

 

Może Ci się spodobać:

Seksowna Bielizna Lekarstwem Na Rutynę W Łóżku

Wakacyjne Igraszki – Jak I Gdzie?

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja