Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jak go przekonać do zabawek erotycznych?

09.05.2020 autor: S.

Dostaję bardzo wiele pytań od żon, narzeczonych, dziewczyn oraz partnerek odnośnie przekonania swoich mężczyzn do użytkowania zabawek erotycznych. Niestety panuje bardzo wiele stereotypów, które sukcesywnie staram się obalić. Czasami nie tylko mężczyzn jest trudno przekonać, ale także kobiety. Poniżej przedstawiam Ci kilka sposobów, które udało mi się wypracować. Mam nadzieję, że któryś przyda się także Tobie. 

Nic na siłę!

Przede wszystkim najważniejsze jest nastawienie. Jeśli facet ma bardzo mocno zakorzenioną myśl o tym, że zabawki erotyczne są niepotrzebne i niestosowne, to może się okazać dużym wyzwaniem przekonanie go, że wcale tak nie jest. Większość z nas była od pokoleń wychowywana, że gadżety erotyczne to zło szatana i służą jedynie zdesperowanym singlom. Jeśli zależy Ci na tym, żeby mężczyzna się przekonał, to musisz z nim zacząć rozmawiać. Nie wolno Ci nikogo do niczego zmuszać. Możesz zacząć od sporadycznych wymian zdań, aż będziecie o tym rozmawiać coraz częściej. Używaj argumentów typu:

  • chciałabym spróbować,
  • bardzo mnie to ciekawi,
  • chcę spróbować z Tobą czegoś nowego, 
  • nikt mnie nie podnieca tak jak Ty, ale..

Pamiętaj, że nie możesz z nim rozmawiać w taki sposób, żeby czuł się zbędny lub niewystarczający dla Twoich potrzeb. Musisz cały czas iść w kierunku, że chcesz próbować z nim nowych rzeczy. Uzbrój się w cierpliwość, ponieważ może to być długotrwały proces. Możesz również pokazać mu różnego rodzaju anonse erotyczne, gdzie kobiety deklarują chęć używania zabawek erotycznych i wytłumaczyć mu, że jest to całkowicie normalnie. Za każdym razem musisz wyklarować, że Twoja chęć nie jest spowodowana faktem, że Twój partner nie jest już dla Ciebie wystarczający dobry. Taki błąd bardzo by wpłynął na męskie ego i mogłabyś zapomnieć o tym temacie na zawsze. 

przekonaj go do zabawek erotycznych

Trudny przypadek

Jeśli próbowałaś już naprawdę wszystkiego, a on dalej niezbyt chce się przekonać do gadżetów erotycznych, to mam dla Ciebie jeszcze jeden sposób. Jest odrobinę drastyczniejszy, ale równie skuteczny. Musisz sama znać sytuację i ją ocenić na tyle, żeby wiedzieć, czy ten sposób się nada, czy też skutek może się okazać odwrotny. Wszystko zależy od osobowości Twojego partnera. 

Kup w sex shopie zabawkę erotyczną dla kobiet (masażer, zasysacz, wibrator itp.). Przypominam o wysokojakościowych materiałach - cyberskóra lub silikon medyczny! Zaplanuj sobie wieczór w samotności lub wykorzystaj moment, kiedy Twój partner jest w pracy. Nagraj filmik, jak dochodzisz lub wijesz się na łóżku z dopiskiem: “a teraz chcę go wypróbować z Tobą”. Bardzo wiele mężczyzn zapomina w tym momencie o uprzedzeniu do gadżetów erotycznych i zrobią wszystko, żeby po takim filmiku znaleźć się tuż obok Ciebie. Wtedy krok po kroku możesz go zaznajomić z Twoim nowo zakupionym przyjacielem. 

Jakikolwiek sposób wybierzesz, pamiętaj, żeby do niego podejść z rozwagą. Nie rób sobie żartów, bo możesz partnera zrazić na długi okres czasu, a przecież nie tego chcesz… ;)

Jeśli będziesz miała jakieś pytania, to daj znać w komentarzu lub napisz do mnie.

Powodzenia!

S.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja