Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jak ją rozbudzić?

29.06.2020

Coś mi się wydaję, że w Twojej sypialni w ostatnim czasie zagościła nuda i nie wiesz, jak sobie z nią poradzić? Twoja partnerka ma mniejszą ochotę na seks i stała się w stosunku do Ciebie bardziej oziębła? Jeśli wszystko się zgadza, to zostań ze mną dalej, a spróbuję Ci pomóc, jak tylko mogę!

Dla pocieszenia na samym wstępie w ramach pocieszenia powiedzieć mogę Ci, że w większości stałych związkach przychodzi taki czas i jest to normalne. Czasami nie chodzi o nas samych, nasze uczucia oraz pożądanie, lecz o zwykłą otaczającą nas codzienność. Natłok obowiązków, stres potrafią nieźle namieszać w naszym łóżku. Seks staje się wtedy bardziej mechaniczny i nudny. Niestety nie ma co ignorować takiej sytuacji, zdecydowanie trzeba zacząć działać! Seks w związku każdej pary jest bardzo ważny. Mam jednak dobrą wiadomość, choć to nie lada wyzwanie, ale istnieje kilka małych sztuczek, które pomogą sprawić, że Twoja partnerka nabierze na Ciebie większej ochoty niż dotychczas. 

Podaruj jej seksowną bieliznę!

Kobiety kochają dostawać prezenty, nie jest to żadną tajemnicą, chyba dla każdego mężczyzny. Zaskocz ją! Nic tak nie wpływa na poczucie własnej wartości, jak piękna i koronkowa bielizna. Jednak pamiętaj o tym, że nie dajesz bielizny jej dlatego, że ma przed Tobą paradować! Pamiętaj, że kobieta niepewna swojego wyglądu i walorów nie będzie chciała na siłę się przed Tobą rozbierać… To ma być dla niej prezent! Jeśli będzie miała na to ochotę, to zrobi. Bądź cierpliwy.

Nie omijaj gry wstępnej!

Normalna sprawa, że faceci kochają iść drogą na skróty. Szybko, często i załatwione. Niestety u nas kobiet to tak nie działa! My kobiety kochamy być całowane i pieszczone! Musimy być odpowiednio pobudzone, aby mieć ochotę na więcej. Często również warto nas zaskoczyć, a co mam na myśli? Zmienić technikę pieszczenia, dotyku… Uwierz, że to może nam dostarczyć niebywałej rozkoszy. Kwestia wyobraźni, a uwierz, że może to zdziałać cuda!

Więcej dotyku i namiętności…

Wy faceci często zapominacie o tym, że nasze ciało kocha dotyk. W łatwy sposób możecie w nas rozbudzić drzemiącą namiętność. Wystarczy delikatne muśnięcie ramion, dłoni, włosów. Nie musi to być wcale seksualny dotyk. Wspaniałym rozwiązaniem również jest masaż. Jest świetnym sposobem na rozluźnienie zmysłów. Dorzuć do tego kilka świec, wino a sukces gwarantowany. Pamiętaj jednak, aby wybrać odpowiednią porę dnia! Ma to spore znaczenie.

Mam nadzieję, że dzięki tym kilku sztuczkom zachęcisz partnerkę do wspólnych igraszek, powodzenia!

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja