Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jak mogę powiększyć swojego penisa?

30.07.2020

Nie od dziś wiadomo, że penis to najczulsza część ciała każdego mężczyzny. Wcale mnie to nie dziwi, że ilość zapytań na ten temat jest tak liczna. Wielu z Was Drodzy Panowie ma olbrzymią obsesję na punkcie rozmiaru swojego członka. Warto zaznaczyć, że średnia długość penisa w stanie erekcji wynosi 15-17 cm. Zdziwiłbyś się, ilu mężczyzn posiada taki, czy też mniejszy rozmiar. Na szczęście jest na to rada. Przedstawię Ci w małym skrócie kilka metod, tych naturalnych oraz bardziej inwazyjnych.

Metoda inwazyjna - operacja.

Gdy mężczyzna decyduje się na tego typu zabieg, musi być moim zdaniem już bardzo zakompleksiony i nie potrafi sobie z tym poradzić. Jest to zdecydowanie najbardziej radykalne rozwiązanie. Dawniej w miejscach męskich genitaliów przeszczepiano tkankę tłuszczową z innych części ciała. Współczesne powiększanie penisa polega głównie na poluzowaniu więzadeł. Powoduje to wysunięcie prącia na zewnątrz. Można wówczas osiągnąć około 2 centymetrów więcej, a to dlatego. że duża jego część znajduje się bowiem wewnątrz ciała. Następnie po operacji przez kilka miesięcy następuje rozciąganie penisa za pomocą specjalnych przyrządów. 

Ćwiczenia na powiększenie penisa.

Takie ćwiczenia mają wiele zalet. Można dzięki nim nie tylko wpłynąć na rozmiar penisa i jego obwód, ale również wzmocnić erekcję i nauczyć się kontrolować nad wytryskiem. Najpopularniejszym z ćwiczeń jest tzw. dojenie. Nic innego jak zsuwanie pierścienia. Aby wykonać pierścień należy zetknąć ze sobą palec wskazujący z kciukiem, a następnie zacisnąć na nasadzie członka, który w tym momencie powinien być w delikatnej erekcji. Silnie zaciskając palce, należy przesuwać ku górze i powtarzać przez około pół godziny. 

Pompki na powiększanie penisa.

W sklepach erotycznych istnieją różnego rodzaje pompki na powiększanie penisa, ale pewnie już o tym wiesz. Dzięki nim penis w kilka minut staje się większy, jest to szybki sposób na osiągnięcie kilku centymetrów więcej :) Taką pompkę polecam również wykorzystać z seksie, można sobie całkiem nieźle urozmaicić życie seksualne. Obrzmienie penisa podczas używania pompki uzyskuje się poprzez aktywację pompki próżniowej, która zmniejsza ciśnienie powietrza panującego w środku cylindra. Efekty takiego obrzmienia penisa jest podtrzymywany przez zatrzymanie odpływu krwi z penisa. 

Najbardziej popularny środek - kremy i tabletki.

Warto jednak zaznaczyć, że większość tych produktów to chwyt marketingowy. Istnieją jednak sprawdzone preparaty farmakologiczne, które mogą powiększyć penisa bez żadnego ryzyka. Lecz warto wtedy pamiętać decydując się na takie metody, aby sprawdzać skład oferowanego produktu.

Mam nadzieję, że wybierzesz coś dla siebie. Choć moja rada, może warto zaakceptować siebie i przestać się nakręcać, że coś jest nie tak? Może warto zaskoczyć partnerkę, czymś innym niż wielkim penisem? Powodzenia!

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja