Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jak odgrywać role podczas seksu?

10.06.2021

W każdym łóżku czasem pojawia się rutyna. Może czas spróbować czegoś nowego? Być może ciekawie by było się za kogoś przebrać i pokazać swoją inną stronę? Zaskocz partnera i rozpalcie na nowo ogień w łóżku.

Jak do tego „podejść”?

Najważniejsze jest wybranie roli dla siebie i partnera. Może być to :

-policjant i aresztowana.

Potrzebne wam będą kajdanki i pistolet na wodę. Jeśli lubicie, możecie się wyposażyć w stroje. Następnie ustalcie wspólny scenariusz, który razem odegracie. Ważne, żeby podejść do tego jak najbardziej profesjonalnie.

Innym bardzo popularnym ostatnio sposobem jest kneblowanie drugiej osoby. Tego typu zabawa może dać osobie wolną rękę, podczas gdy my nie możemy się ruszyć. Trzeba tu pamiętać jednak o zasadach bezpieczeństwa, żeby partnerka lub partner nie byli zbyt mocno związani.

Panowie, wasza partnerka może wam zrobić prywatny pokaz i zagrać tancerkę w klubie. Będzie to ciekawy pomysł ze strony partnerki/partnera. Zaopatrz drugą połówkę w dużo banknotów 10 zł lub zabierz je z gry Monopoly ;). Ubierz się w seksowną bieliznę a na to jakieś ubranie wierzchnie. Za każde 10 złotych odkrywaj powoli daną partie ciała.

Pomysłów jest cała masa! Wystarczy uruchomić wyobraźnię lub zasięgnąć inspiracji w Internecie.

Pamiętajmy, że są to tylko przykładowe role, które możemy odgrywać. Wasza wyobraźnia nie ma granic. Zami zadycedujecie kim albo czym chcecie być ! Nie możemy zmuszać nikogo do tego, ale możemy spróbować namówić partnera do wspólnej zabawy.

Co daje taka zabawa w łóżku?

Urozmaica nasze życie seksualne, poznajemy siebie. Taka zabawa pozwoli nam odkryć najskrytsze pragnienia i fantazje. Już nie „zawieje nudą” w waszym łóżku. Będziecie umieli odkrywać role i sprawdzicie, co się podoba waszej drugiej połówce!

Powodzenia!

S.

 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja