Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jak poznać, że partner Cię zaczepia?

30.07.2021

Zaczepki są formy gry wstępnej, które mają dać drugiej osobie sygnał, że masz na nią ochotę. Każdy czasem lubi kokietować, uwodzić i nęcić. Nie zawsze gra wstępna musi być oczywista. Są takie sygnały, po których od razu powinno się wiedzieć, o co chodzi. Pomogę Ci rozpoznać te sygnały. Tym razem zajmiemy się sygnałami od mężczyzny.

Jakie są typowe męskie zaczepki?

Widzisz czasem ten błysk w oku? Jeśli tak, to wiesz, o co chodzi. To pierwszy znak. Kolejny to jakiś pikantno-zaczepny SMS w ciągu dnia. Jest wiele takich sygnałów, które możesz odczytać. Kiedy już się spotkacie lub wrócicie do domu, to z pewnością zacznie Cię delikatnie smyrać po dłoniach, szyi lub nawet klepnie w pośladek. Oczywiście nie każda kobieta to lubi, lecz on z pewnością wie, co lubisz. Jeśli znasz go dobrze, to z pewnością wyczytasz to z jego twarzy.

W jaki sposób zareagować na zaczepki?

Wszystko zależy, czy też masz ochotę pobaraszkować. Możesz równie odpowiadać zaczepkami. Przechodząc obok możesz się delikatnie otrzeć o jego penisa, przejechać ręką po klatce piersiowej lub zmysłowo pocałować go w szyję. Jaki będzie tego efekt? Zależy, jak blisko macie do sypialni. ;) Takie zaczepki są ciekawym urozmaiceniem. Nie dajcie się zeżreć rutynie!

Powodzenia.

S.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja