Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jak rozpoznać orgazm u kobiety?

29.03.2021

Kobiecy orgazm z pewnością różni się od męskiego. Tylko niewielki procent kobiet na świecie doświadcza ejakulacji, czyli tzw. kobiecego wytrysku. Z drugiej strony bardzo wiele kobiet deklaruje, że nigdy w życiu nie przeżyło orgazmu. W społeczeństwo przyjęło się, że udany seks jest wtedy, kiedy obydwoje partnerów osiąga szczytowanie. Takie przekonanie zmusiło kobiety do udawania orgazmu. 

Dlaczego kobiety udają orgazm?

Wiele pań odkłada własne przyjemności na bok w celu usatysfakcjonowania swojego partnera. Kochające partnerki nie przyznają się do braku szczytowania, aby podtrzymać dobrą relację w związku i nie zniechęcać partnera do siebie. Takie zachowanie jest błędne, ponieważ kobieta na własne życzenie odbiera sobie przyjemność. Powiedzenie, że mężczyźni są czarno-biali ma zastosowanie i w tym przypadku. Jeśli partner zobaczy, że jego partnerka jest zaspokojona, nie będzie zaciekle szukał kolejnych miejsc, aby doprowadzić ją do szaleństwa. Reasumując, udawać orgazm to tak, jakby strzelić sobie w kolano.

W jaki sposób przebiega orgazm u kobiety?

Mężczyźni mają zdecydowanie łatwiej osiągnąć orgazm niż kobiety. Mogą one udawać przyjemność lub nie na wiele sposobów, lecz istnieją takie sygnały, które wskazują na to, czy kobiecie jest naprawdę dobrze. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że kobiecy orgazm składa się z 3 głównych faz:

  • Faza podniecenia – ma zadanie wprowadzić kobietę do stosunku seksualnego. To moment, którym przyspiesza tętno, skóra się rumieni, a piersi powiększają. Kolejnym sygnałem jest pojawienie się nawilżenie w pochwie oraz powiększenie się łechtaczki.
  • Faza plateau – czyli popularne szczytowanie. Odczuwalny jest skurcz lub napięcie mięśni, wzrasta ciśnienie krwi, a oddech przyspiesza.
  • Faza odprężająca – wszystko wraca do normy. Oddech oraz tętno się normują, a rumień i obrzęk zanikają.

Orgazm jest niezwykle indywidualną sprawą u każdej kobiety, dlatego nie w każdym przypadku można go podzielić na każdą z faz. Kluczem do sukcesu jest poznania sekretów ciała swojej partnerki.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja