Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jak używać kulek gejszy?

08.09.2020 autor: S.

Wiele z was ciekawi temat kulek gejszy, dlatego postanowiłam go tutaj poruszyć, aby każda z was mogła zaczerpnąć wartościowych informacji. Pierwsza i najważniejsza wskazówka:

kulki gejszy nie są zabawką erotyczną. Przede wszystkim powstały po to, aby wzmacniać mięśnie Kegla u kobiet, które mają problem z nietrzymaniem moczu. W miarę wzmacniania się mięśni, kobiety liczą także na pojawienie się kobiecego wytrysku, czyli tzw. ejakulacji. 

Jakie kulki gejszy wybrać?

Wiele znanych marek oferuje zestawy kulek gejszy. Najczęściej są one pakowane po 2 lub 3 sztuki w różnych rozmiarach. Wbrew pozorom nie chodzi o dostosowanie rozmiaru do naszej pochwy. Z początku wybiera się największą i najlżejszą kulkę, ponieważ zakładamy, że nasze mięśnie nie są wyćwiczone. Cięższa i mniejsza kulka może nam po prostu wypaść, dlatego, paradoksalnie, zaczynamy od największej kulki. Po około dwóch tygodniach stosowania możemy zmienić kulkę na mniejszą i cięższą. Będzie to nowy bodziec dla naszych mięśni, więc zaczną się one zaciskać jeszcze bardziej. Najprościej mówiąc, kulki gejszy sprawiają, że jesteśmy ciaśniejsze ;) Najcięższą kulkę możemy nosić najdłużej, ale nie ma konieczności stosowania jej codziennie po tych 6-ciu tygodniach kuracji. Pamiętaj, aby Twoje kulki gejszy były wykonane z silikonu medycznego lub cyberskóry, a nie z żadnej taniej gumy.

Jak stosować kulki gejszy?

Kulki gejszy na początku stosuje się przez około 20 minut dziennie, a z czasem można zwiększyć limit do 30-40 minut dziennie. Ważne jest, aby zakładać kulki w momencie, w którym jesteśmy aktywne. Nie należy ich zakładać do pracy, w której np. siedzimy przez 8 godzin lub do spania. Możemy je założyć podczas wykonywania codziennych czynności w domu, byleby nie były one siedzące. Ruch jest ważnym aspektem w stosowaniu kulek gejszy. Jeśli chodzi o samo zakładanie kulki, to robi się to tak samo, jak w przypadku tamponów. Kulkę należy umieścić tak, aby nie wypadła i nie przeszkadzała (na odległość około pół palca wskazującego).

Czy kulki są tylko dla młodych dziewczyn?

Absolutnie nie. Zaleca się stosowanie także przez kobiety starsze, które z powodów wieku, zaczynają mieć problemy z trzymaniem moczu, dlatego nie warto zakładać, że wszystkie gadżety erotyczne są zaprojektowane z myślą o młodych i gniewnych kobietach. Jak widać, niektóre gadżety wpływają pozytywnie na nasze zdrowie.

Jak się mają kulki gejszy do kobiecej ejakulacji?

Im bardziej wyćwiczone, zaciśnięte mięśnie Kegla, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia ejakulacji u kobiet, ponieważ dzięki wzmocnionym mięśniom orgazmy stają się silniejsze, a doznania coraz bardziej pikantne. 

Jaki jest więc wniosek? Stosowanie kulek gejszy przynosi same korzyści, dlatego nie będziemy stratne, próbując ich możliwości. Możesz także zrobić prezent swojej mamie i zadbać o jej zdrowie na długie lata.

 

Możesz się także zainteresować:

Jak Zrobić Palcówkę?

Jak Używać Masażera Łechtaczki?

Masażery Prostaty I Gadżety Erotyczne Dla Mężczyzn. Jak Go Namówić?

 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja