Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jak zrobić loda?

29.06.2020

Widzę, że koleżanka chciałaby się podszkolić w tej dziedzinie, jasne nie ma problemu! Udzielę Ci kilku cennych wskazówek, jak zrobić loda - dobrego loda! 

Zdecydowanie najważniejszą kwestią w tym wszystkim jest to, abyś brała się za to tylko wtedy gdy tego naprawdę chcesz i lubisz. Zapamiętaj sobie jedno.. Jeśli Ty z tego nie będziesz mieć przyjemności, to nic z tego nie będzie.

Robienie loda - instrukcja. 

Zanim jednak przystąpisz do zabawy warto zacząć od siebie. Panowie są wzrokowcami, a więc warto zadbać o seksowny wygląd. Warto rozpuścić włosy! Zacznij nie od razy od wsadzenia penisa do buzi. Warto skupić się na starcie od innych części jego ciała. Pocałuj go w podbrzusze, wewnętrzną część ud.. całuj skórę wokół jego penisa. Erotyczna mapa ciała mężczyzny co prawda nie jest tak rozległa, jak u kobiet, jednak pamiętaj o tym, że nie ogranicza się ona tylko do genitaliów. Podczas pieszczot używaj języka.. Ssij, szepcz i przygryzaj. Obserwuj przy tym jego zachowanie. Każdy mężczyzna jest inny. Niektórzy są bardziej delikatny. Przez cały czas zabawy nie zapominaj również o jego ustach i pocałunkach. Namiętne pocałunki i spojrzenia mogą wiele zdziałać, uwierz mi na słowo! Stosuj się do jego próśb, a oboje na tym skorzystacie. Nie odbieraj jego słów i wskazówek nigdy, jako krytyki.

Czas poruszyć kolejny etap. Jedną ręką weź jego jaj w dłoń i zacznij delikatnie pieścić i lizać językiem. Drugą dłonią owiń nasadę członka i pamiętaj, że zęby w tej chwili to Twój wróg!

Następnie wkraczają Twoje usta.. Pamiętaj, że gdy po raz pierwszy dotykasz ustami jego członka, spójrz mu głęboko w oczy.  Kiedy masz już w buzi jego penisa, mężczyzna instynktownie zacznie poruszać swoimi biodrami w przód i tył. Jest to wręcz moja droga nieuniknione.. tacy są faceci. Zacznij poruszać się zgodnie z nim, lecz zawsze bądź pół kroku za nim z tyłu, tak aby Twoje usta suwały się po jego członku odrobinę nie w tempo. Sama kontroluje rytm. Zwiń swoją dłoń w zamknięte kółeczko używając przy tym swojego kciuka i palca wskazującego. Utrzymuj tempo! Usta muszą poruszać się równolegle, od koniuszka penisa do samego dołu. W momencie gdy usta i język pracują bez przerwy, to Twoje pozostałe palce w dłoni mogą stymulować dolną część członka. Pamiętaj o tym, aby członek w każdej sekundzie był odpowiednio nawilżony. Jeśli będzie za sucho, sprawi mu to ból a nie przyjemność, ale to chyba powinnaś coś o tym wiedzieć prawda? :)

Czasami facet szybko dochodzi, czasami się musimy nieźle narobić.. ale nie staraj się za wszelką cenę doprowadzić go do orgazmu. Pamiętaj, że Twoje usta to aktualnie dla niego najlepsza cipka i tak będzie zadowolony. Zastanawiasz się pewnie kiedy będzie już tak blisko? Jak rozpoznać zbliżający się finał? Uwierz mi na słowo, że zauważysz od razu. Jego jaja znacznie stwardnieją i zaczną się cofać w głąb jego moszny. Dlatego warto mieć te jaja podczas zabawy w dłoni, wtedy będziesz wiedziała na jakim etapie aktualnie jesteście. Dodatkową wskazówką również jest fakt, że ciało faceta podczas finału znacznie się napręża, a jaki stają się bardziej skomlące. Miło by jednak było ze strony faceta, aby lekko dał znać. Mówiąc wprost, że zaraz dojdzie. Na sam koniec wybór należy do Ciebie. Połykasz albo wypluwasz. Twój wybór i pamiętaj nic na siłę. 

Jak to mówią.. ,, jak kocha to połyka’’ - pamiętaj, to takie śmieszne hasełko ale do niczego nie zobowiązuje. Koniec końców to tylko sperma. Powodzenia i pamiętaj, że praktyka czyni MISTRZA.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja