Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Jak zrobić palcówkę?

15.06.2020 autor: S.

WIele mężczyzn zadaje sobie pytanie, gdzie znaleźć źródełko informacji, które odpowie na pytania dotyczące kobiecej fizjologii i jej potrzeb. Fakt, że kobiety są skomplikowane, z pewnością nie jest Ci obcy. Każda kobieta lubi także inne praktyki seksualne, więc ciężko stwierdzić, jak powinna przebiegać idealna palcówka. Dla ułatwienia sprawy, podzielmy sobie kobiety na fanki spokojniejszych doznań oraz zwolenniczki energicznych ruchów i momentów zaskoczenia.

Powoli do celu

Panie.które wolą wolniejsze tempo, na pewno zwracają uwagę na jakość ruchu. Lubią być delikatnie pieszczone i raczej trzymają się zasady jednego palca w pochwie. W przypadku tej grupy kobiet musisz być bardzo czuły i zmysłowy. One lubią przemyślane ruchy oraz subtelne gesty. Obserwuj, jak Twoja partnerka reaguje na każdy Twój ruch. Jeszcze nie spotkałam się z kobietą, która nie lubiłaby stymulacji łechtaczki w mniejszym lub większym stopniu. Pamiętaj, że każdej kobiety uczysz się od początku. Możesz wykorzystać swoje doświadczenie, ale nie wolno Ci zakładać, że obecna partnerka lubi to samo, co Twoja była. Pod żadnym pozorem też jej nie wspominaj, co lubiła Twoja była w palcówce w Twoim wykonaniu. Możesz się dość szybko pogrążyć, a nie o to Ci chodzi. 

Szybki strzał

Druga grupa kobiet lubi mocne doznania, dlatego weź pod uwagę więcej niż jeden palec w pochwie. Przed Tobą jest kobieta, która pragnie mocnych doznań. Podczas wykonywania palcówki obserwuj jej ruchy, oddech, słuchaj dźwięków, które wydaje. Energiczna stymulacja łechtaczki może się okazać strzałem w dziesiątkę. Zmienne tempo oraz naprzemienna stymulacja łechtaczki i penetracja pochwa palcami powinny są bardzo pomocne. Nie popadaj także ze skrajności w skrajność. Nie chodzi o zrobienie jajecznicy, tylko o dostarczenie wspaniałych doznań. 

W jednym i drugim przypadku pamiętaj o odwrócenie dłoni wewnętrzną stroną do góry. Podczas penetracji masuj/dotykaj/uderzaj opuszkiem o ściankę pochwy (brzuch). Masz duże szanse na znalezienie i stymulację punktu G. Twoje przypuszczenia w tym momencie są słuszne - nie u każdej kobiety jest go tak łatwo znaleźć. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia. Obserwuj reakcje swojej partnerki, a z pewnością w którymś momencie dojdziesz do perfekcji.

Miłej praktyki!

S.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja