Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Kiedy brak seksu nie oznacza nic złego?

30.07.2021

Dostaję wiele pytań dotyczących seksu oraz jego urozmaicenie. Tym razem zajmiemy się jego brakiem lub niewielkiej ilości na przestrzeni tygodnia. Brak zbliżeń może oznaczać czerwoną lampkę, która powinna się nam zapalić, ale też nie zawsze tak jest. Musimy też zwrócić uwagę na wszystkie czynniki towarzyszące. Jeśli zauważasz, że ostatnio kochacie się z partnerem zdecydowanie rzadziej, to mam dla Ciebie kilka wskazówek.

Kiedy brak seksu powinien niepokoić?

Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie, ile jesteście razem i jak do tej pory wyglądało wasze życie seksualne. Nie wszystkie pary muszą uprawiać seks codziennie lub kilka razy w tygodniu. Ważne, abyście znaleźli taką częstotliwość, jaka wam odpowiada. Długi staż w związki także nie oznacza mniej częstotliwości, lecz z doświadczenia wiem, że osoby kilkanaście lat po ślubie kochają się rzadziej niż ludzie, którzy dopiero zaczęli się spotykać i nie ma w tym nic złego. To normalne. Znam też pary, które regularnie co kilka dni się kochają, a także takie, które całkowicie zrezygnowały z seksu. Wszystko zależy od was. Ok… do rzeczy!

 Jeśli wasza relacja jest w porządku, nic się nie zmieniło, a Ty zauważasz mniejszą częstotliwość lub totalny brak seksu, to porozmawiaj ze swoim partnerem. Postaraj się nie robić tego pretensjonalnym tonem, nie naskakuj na drugą osobę. Jeśli partner odmawia już któryś raz z kolei odpowiedzi, to powinieneś włączyć czujność i obserwować zachowanie partnera. Jeśli ma coś na sumieniu, z pewnością to prędzej czy później wyjdzie. Nie nastawiaj się negatywnie. Nie zawsze jest tak, jak nam się wydaje. 

W jakich okolicznościach mniejsza aktywność seksualna jest uzasadniona?

Kiedy motylki już odlecą, spadną różowe okulary, wtedy zaczyna się prawdziwe życie. Dochodzą do tego trudy dnia codziennego, zmęczenie, pracy, urwanie głowy. Nie jesteśmy robotami, a konanie po całym dniu to rzecz ludzka. Pewnych przeciwności dnia codziennego nie przezwyciężymy. Musimy też się okazać wzajemnym zrozumieniem. Czasami bywają cięższe okresy w życiu i wówczas libido też może spaść. Jeśli jednak kolejny i kolejny raz spotykamy się odmową lub jakiś dłuższy, to należy podjąć poważną rozmowę. Wytłumacz partnerowi, że brakuje Ci zbliżeń i zapytaj, co jest powodem ich braku.

Pamiętaj, że tylko rozmowa może coś zmienić. Wzburzone emocje nigdy nie są dobrym doradcą.

Trzymam za Ciebie kciuki.

S.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja