Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Kiedy warto iść na terapię dla par?

22.07.2020 autor: S.

Zdarza się, że rozmawiam z Klientami o problemach łóżkowych, ale szybko okazuje się, że ten problem tkwi dużo głębiej. Pary często nie zdają sobie sprawy, że zaniedbały swój związek na wielu innych płaszczyznach, stąd sex nie jest taki, jaki pary by chciały. Dużo problemów dnia codziennego przekłada się na samopoczucie, a samopoczucie bezpośrednio wpływa na popęd seksualny.

Czy warto korzystać z takiej terapii?

Uważam, że tak, ale pod warunkiem, kiedy obydwie strony chcą walczyć o to, co do tej pory zbudowały. Jednostronna walka zazwyczaj kończy się niepowodzeniem. Takie jest moje zdanie na podstawie wieloletnich obserwacji. Na swojej drodze odesłałam około 10 par do współpracy z terapeutą, z czego większość ukończyła ją z sukcesem. Nie ma sensu zaczynać terapii od sexu, kiedy najpierw należy zrobić porządek w innych sferach życia. Bardzo często u mnie w gabinecie partnerzy wyrzucają z siebie różne pretensje, które tak naprawdę mają mało wspólnego z pożyciem seksualnym, a raczej z codziennym funkcjonowaniem.

Warto skorzystać z terapii, kiedy nie jesteście w stanie sami dojść do porozumienia lub konsensusu, lub uważacie, że wasze uczucie się wypaliło, a mimo wszystko nie chcecie się rozstać. Czasem naprawdę wystarczy tylko kilka wizyt, aby sprawy nabrały właściwego obrotu.  

Ile trwa terapia?

Wszystko zależy od złożoności problemu, jaki jest między wami. Tak jak wspominałam, terapia może potrwać kilka spotkań, a może przeciągnąć się do roku lub dłużej. Terapia nie polega tylko i wyłącznie na przesiedzeniu sesji i zapomnienia o niej za 15 minut. Terapeuta z pewnością zaleci pewien wzorzec zachowań oraz ćwiczenia. Długość trwania terapii jest także uzależniona od stosowania się do zaleceń. Bez czynnego udziału w zajęciach, terapia może nie przynieść nawet żadnych skutków. Nawet najmniejszy wysiłek ma znaczenie. 

Czy później można przyjść do mnie?

Jak najbardziej. Z doświadczenia wiem, że pary, które uporządkowały swoje życie, nie musiały przychodzić do mnie na wizytę. Wraz z relacją poukładało się także pożycie seksualne. Musicie pamiętać, że wszystko zaczyna się od waszego otoczenia oraz samopoczucie. Jeśli jest tylko jeden czynnik, który nie pasuje, to niestety bardzo często odbija się on na związku. Rzadko zdarza mi się przyjmować pary, które mimo wszystko potrzebowały konsultacji ze mną. Moje drzwi są zawsze otwarte dla osób szukających pomocy.

 

Trzymam za Ciebie kciuki! Walcz o to, co kochasz, ale tylko jeśli tego naprawdę chcesz i Ci na tym zależy.

 

Powodzenia! 

 

S.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja