Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Kulki analne, jak mamy ich używać?

18.09.2020

Cieszę się, że wpadło do mnie zapytanie na tak ciekawy temat. Zabawki analne, kulki to ciekawe urozmaicenie każdego związku! Jak już pewnie wiesz, kulki analmne są przeznaczone do stymulacji odbytu i stanowią dla wielu par idealne rozpoczęcie gry wstępnej. Pewnie jesteście ciekawi, jak ich prawidłowo używać, a więc zapraszam do mini lektury. 

Kulki analne to nic innego jak jeden z kolejnych gadżetów erotycznych. Mają za zadanie rozciągnąć i rozluźnić mięśnie zwieracza. Polecane są najczęściej w sytuacji, gdy macie w planie seks analny. Warto dodać, że mogą być również używane przez mężczyzn, jeśli miewają oni problemy z osiągnięciem orgazmu lub chcieliby, aby ich orgazm był po prostu mocniejszy niż przy tradycyjnym seksie. Decydując się na zabawę z kulkami analnymi powinniśmy zadbać o odpowiednie nawilżenie odbytu. Dlatego warto mieć pod ręką, czy to w nocnej szafce.. lubrykant. Jeśli jesteś ciekawa/y jak się przygotować do seksu analnego, to znajdziesz w zakładce blog wpis z cennymi radami na ten temat. 

Rodzaje kulek analnych. 

Obecnie na rynku mamy bogaty asortyment. Różnią się one kształtami, surowcami czy też rozmiarami. Najczęściej jednak są to:

  • kulki analne stalowe - charakteryzują się gładką strukturą, przez co łatwiej jest utrzymać je w czystości. 
  • koraliki analne, silikonowe - elastyczne i idealne dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z takim gadżetem.
  • kulki, koraliki analne gumowe - również zalecana opcja dla osób początkujących. Warto jednak decydując się na ten rodzaj zwrócić uwagę na rodzaj gumy, z której są wykonane. 
  • kulki analne plastikowe - główna wada to twardość i brak elastyczności.
  • kulki analne z wibracjami

Pewnie jesteś ciekawy/a czym się różnią kulki od koralików analnych, prawda? Jeśli jednak jak widzę dopiero zaczynacie swoją analną przygodę, to polecam Wam lepiej koraliki. A to dlatego, że są one po prostu mniejsze. Mają różne wielkości, dzięki czemu łatwo będziecie mogli stopniować głębokość penetracji. Musicie działać stopniowo, żeby się nie zniechęcić. Małymi krokami moi drodzy do celu! Nie od razu Rzym zbudowano, prawda? :)

Kulki analne, koraliki - jak ich używać?

Może prościej będzie mi to przedstawić Wam w kilku prostych krokach, a więc do dzieła!

  1. Musicie wybrać odpowiedni rodzaj, jeśli zaczynacie, to jak wspomniałam wcześniej wybierzcie koraliki. 
  2. Lubrykant, nawilżenie i jeszcze raz nawilżenie. Kochani śluzówka odbytu nie wytwarza śluzu, tak jak pochwa. Więc aby się udało, musi być koniecznie, jeśli nie chcecie sobie zrobić krzywdy.
  3. Jeśli pozostałe dwa punkty macie już ogarnięte, to pora na wprowadzenie ich do odbytu. Delikatnie i następnie wykonuje się ruchy góra-dół. Taki ruch stymuluje ścianki odbytu oraz okolicę zwieracza. Pamiętajcie, delikatnie i bez pośpiechu. 
  4. Jeśli wszystko Wam się udało, pamiętajcie o tym, aby KONIECZNIE oczyścić po użyciu kulki analne. Aby nie rozwijały się na nich bakterie. 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja