Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Masażery prostaty i gadżety erotyczne dla mężczyzn. Jak go namówić?

12.05.2020 autor: S.

Większość mężczyzn jest dosyć wrażliwa na punkcie nawet samej rozmowy o penetracji odbytu. Bardzo wielu z nich włos się jeży na głowie na samą myśl o takich zabawkach, a ich zastosowanie uważają wręcz za zachowania homoseksualne. Nic bardziej mylnego. Niestety mężczyźni, myśląc w ten sposób, nieświadomie lub świadomie odbiera sobie sporą dawkę przyjemności. W swojej pracy jako prostytutka bardzo zdarzało mi się, żeby któryś z klientów prosił o stymulację męskiego punktu G. Jako sex trenerka powiem szczerze, że nie mam na koncie zbyt wielu sukcesów w tym zakresie. Nie jest to dla mnie żadna ujma. Podaję to, żebyś mogła sobie wyobrazić, jak bardzo ten stereotyp jest zakorzeniony. Przekażę Ci kilka wskazówek, ale wiedz, że musisz się uzbroić w dużą cierpliwość. Jest to temat bardzo delikatny i było kilka przypadków, że mężczyźni decydowali się na zakończenie związku, ponieważ czuli się przytłoczeni oraz uwłaczało to ich męskości. 

Krok po kroku

Jeśli jeszcze nawet nie zaczęliście używać kobiecych gadżetów erotycznych, to nie oczekuj, że Twój facet zgodzi się iść na pierwszy ogień. Poczytaj moją poprzednią lekcję i zacznij wdrażać partnera w ten świat, zaczynając od siebie. Pozwoli mu się to oswoić z myślą, że gadżety erotyczne są obecne w waszej sypialni. Zacznij przeglądać z nim strony internetowe sex shopów. Nawet jeśli pojawią się gdzieś po drodze jakieś gadżety erotyczne dla mężczyzn, a on będzie je krytykował, to nie zwracaj na to uwagi. Przyjdzie taki moment, że przestanie. Nie zmuszaj go do przeglądania zabawek każdego wieczoru. To nie o to chodzi. W zbyt pochopny sposób możesz wpędzić swojego partnera w kompleksy. Pamiętasz, jak pisałam o cierpliwości? Jak widzisz… nie żartowałam :).

męskie gadżety erotyczne

Rozmawiaj i podpytuj

Sama musisz ocenić sytuację. Kiedy stwierdzisz, że Twój przeszedł pomyślnie pierwszy etap, możesz spróbować podczas gry wstępnej, delikatnie przejechać palcem między jego pośladkami. Wszystko zależy od jego charakteru i nastawienia. Jeśli nie będzie stawiał oporu, to możesz za każdym razem próbować posuwać się dalej, aż w końcu pozwoli Ci się wymasować oraz wejść do środka. Pamiętaj o bardzo ważnej zasadzie. Ze względów higienicznych i bezpieczeństwa, nie są to zabawy dla kobiet, które noszą długie paznokcie. Możesz zrobić swojemu partnerowi krzywdę i zrazić go raz na zawsze do tego typu igraszek łóżkowych. 

Kiedy już przejdziecie ten etap, to możesz zacząć poruszać temat męskich masażerów. Jeżeli facet był na tyle otwarty, aby pozwolić sobie odkryć przyjemność ze stymulacji jego punktu G, to prawdopodobnie opcja zakupu masażera może być szybko i pozytywnie rozważona.

Nie jestem Ci w stanie powiedzieć, ile ten proces od początku do końca będzie trwał. To jest kwestia bardzo indywidualna. Może to być nawet rok.Spotykając się ze stanowczą odmową po którejś już próbie, musisz sobie po prostu odpuścić.Jeśli jednak Ci na tym zależy, to wierze, że dasz radę.Pamiętaj jednak, że nic na siłę.

Powodzenia i trzymam kciuki!

S.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja