Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Otwarty związek, czy to coś dla nas?

30.11.2020

Ciężko jednoznacznie powiedzieć, czy jesteście stworzeni do bycia w otwartym związku. Powszechnie większość z nas jest wychowywana w duchu monogamii. Jednak nie jest to jedyny słuszny wzorzec, którym wszyscy się kierować powinni. W obecnych czasach coraz to częściej młodzi ludzie próbują właśnie otwartych związków, czy swingowania.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.. kim są swingersi, to sprawdź jeden z wpisów na blogu.

Musicie z pewnością wiedzieć, że decydując się na otwarty związek nie możecie wymagać od partnera/partnerki tego, aby była wierna/y. Jest to typowa cecha charakterystyczna dla otwartego związku, w której to partnerzy mogą w ramach takiej relacji nawiązywać inne kontakty seksualne z innymi osobami. 

Dla większości par jest to bardzo trudne. Zazdrość, a więc jedna z najsilniejszych emocji dotyczących związku, jest w wielu przypadkach nie do przeskoczenia. Choć w dzisiejszych czasach coraz to bardziej popularny staje się taki model związku, zwłaszcza wśród młodych osób. Często skłania ich ku temu rozwój zawodowy, czy też studia. Często również osoby, które decydują się na taką relację, układ podkreślają, że szukają nowych doznań i nie boją się eksperymentować. Dlatego musicie sobie zadać pytanie, czego tak naprawdę chcecie od życia. Na pierwszy rzut oka, może wam się wydawać, że taki układ to sielanka.. Każdy z partnerów może robić to, na co ma ochotę i korzystać z wolności bawiąc się na prawo i lewo.. Iż obejdzie się bez scen zazdrości… Niestety nigdy nie jest tak do końca, otwarte związki również nie są wolne od standardowych kryzysów, które bywają w związku Często, może nie od razu ale w późniejszym czasie pojawiać się zaczynają zgrzyty. Wiecie pewnie oboje, że w relacjach damsko męskich zawsze jest tak, że jednej stronie zaczyna zależeć bardziej. Dlatego też po pewnym czasie pojawić się może kryzys w postaci tej ,,trzeciej osoby’’. Są jednak relacje otwarte, te szczęśliwe. Niestety ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, które Was gnębi. Musicie się zastanowić, wyobrazić czy w sytuacji, że wiecie iż partner/partnerka… uprawia seks z kimś innym, a  Was to po prostu nie zaboli? Warto zadać sobie pytania i starać się wyobrazić.. co by było gdyby…

a To dlatego, że jeśli zdecydujecie się na związek otwarty nie będąc w 100% pewni tego, może się między Wami popsuć. Tak więc w otwartym związku nie ma nic złego, do momentu kiedy robimy to po przemyśleniu, analizie i rzeczywiście z własnej woli. Mam nadzieję, że przemyślicie swoją decyzję i podejmiecie dobrą dla was decyzję!

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja