Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Pierwsza randka - gdzie ją zabrać?

03.11.2020 autor: S.

Wiele z was ma wątpliwości dotyczące miejsca pierwszej randki. Nie zawsze przychodzą do mnie Klienci w sprawach seksualnych. Nie raz są to właśnie takie codzienne pytania dotyczące relacji między dwoma osobami, randek oraz ogólnych zachowań. Niewiele z nas wie, że miejsce pierwszej randki jest bardzo ważne, ponieważ pierwsze spotkanie jest zazwyczaj kluczowe. Początkowe rozmowy zazwyczaj determinują, czy kolejne spotkanie się odbędzie. Zanim poznasz swojego partnera, minie trochę czasu, dlatego jestem zdania, żeby z początku postawić na sprawdzone rozwiązania.

Randka w restauracji

Pierwsza randka w restauracji jest jednym z popularniejszych wyborów, na które decydują się mężczyźni, zapraszając kobietę na randkę. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie dla osób nieśmiałych, małomównych, które z początku mają problem z podtrzymaniem konwersacji. Patrzenie sobie w oczy przez co najmniej dwie godziny może nie być komfortową sytuacją dla każdej osoby. Z drugiej strony są to idealne warunki dla osób gadatliwych, chcących jak najwięcej się dowiedzieć od drugiej osoby. Nie polecam wyboru najwykwintniejszej restauracji w mieście, ponieważ z reguły atmosfera w takich miejscach jest dość sztywna i przytłaczająca. Najlepiej wybrać miejsce, które znamy i jesteśmy pewni profesjonalnej obsługi klienta.

Randka w kinie

Na tę opcję powinny się zdecydować osoby, które potrzebują czasu, żeby przyzwyczaić się do nowo poznanej osoby. Kiedy spędzamy czas w kinie, nie mamy okazji, żeby porozmawiać. Taka pierwsza randka może być zbawieniem dla osób introwertycznych, które nie od razu przekonują się do ludzi, co nie znaczy, że z miejsca należy skreślić taką znajomość. Każdy człowiek jest inny i nie wszyscy są od początku bardzo otwarci, dlatego jest to jakaś opcja do rozważenia.

Randka z kawą i spacerem

Nawet jeśli zarabiasz krocie, a nie chcesz się z tym afiszować, to nawet kawa ze spacerem będzie dobrym pomysłem. Szczególnie jeśli pogoda dopisuje w jesienne lub wiosenne dni, to z pewnością nie spotkasz się z dezaprobatą. Jeśli nie lubisz chodzić do restauracji, to absolutnie nie musisz się do tego zmuszać. Im bardziej będziesz sobą, tym lepiej dla Ciebie. Pokazywanie kogoś, kim się nie jest, ma krótkie nogi i bardzo szybko obróci się przeciwko Tobie.

Randka bilardowa

Randka z grą w bilarda jest dość kontrowersyjna. Z jakiego powodu? Tego typu randka jest trafnym wyborem, ale nie polecam takiego wyboru na pierwszą randkę. Z pewnością będziesz chciał pokazać partnerce, jak grać w bilarda, prawda? ;). Nie idź tak szybko do przodu. Chcąc się zachować zachowawczo, może to zostać średnio odebrane. Z drugiej strony, jeśli czujesz, że partnerka jest na tyle luźna, żeby nie poczuć się urażona, to śmiało startuj z taką propozycją.

Ja z reguły zalecam, żeby nie szaleć na pierwszej randce. Pierwsze wrażenie jest ważne, ale ważniejsze jest chociaż wstępne poznanie drugiej osoby, aby przekonać się, czy druga randka ma sens.

Trzymam za Ciebie kciuki i powodzenia! Pamiętaj, że kobiety lubią kreatywność :).

 

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja