Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Seksowna bielizna lekarstwem na rutynę w łóżku

30.04.2021

Czy nosicie czasem bieliznę erotyczną? Przebieracie się w różne sprośne stroje do łóżka? Tak! Często mi o tym mówicie... i bardzo dobrze!

Dlaczego warto ubierać seksowną bieliznę?

To bardzo działa na facetów! Czasem faceci wolą, gdy kobieta ma na sobie prześwitującą bieliznę, niż jest całkiem naga. Wtedy wyobrażają sobie, co kryje pod spodem, gdyż nie widzą wszystkiego. Mężczyźni lubią powoli sami odkrywać kolejne części ciała, a nie gdy kobieta podaje im się na wstępnie od razu cała nago. Gdy masz na sobie delikatną koronkę, która dodatkowo prześwituje, facet fantazjuje sobie o tobie i twoim ciele, a dzięki temu jego podniecenie wzrasta.

Nie daj się rutynie łóżkowej

W związku stale trzeba dbać o podniecenie w łóżku. W długoletniej relacji partnerzy nie zwracają już na to zbyt wielkiej uwagi, co jest błędnym podejściem. Bielizna jest nie tylko podnieceniem dla mężczyzny, ale dzięki temu również ty możesz poczuć się seksowna i pewna siebie, a od swojego partnera na pewno usłyszysz też kilka miłych komplementów. Koronki, czerwone i białe kolory to coś, co pobudza mężczyzn, gdy widzą cię w takim wydaniu, wprost szaleją. Nie żyjmy stereotypami, że mężczyźni lubią, gdy kobieta ma wszystko na wierzchu.

Są też faceci, którzy lubią zabawić się w łóżku w przebieranki i podnieca ich, gdy kobieta ma na sobie strój pielęgniarki i tym podobne. Wszystko według uznania i preferencji. Tutaj nikt nikogo nie ocenia. Ważne, żeby się wam podobało!Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja