Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Sex telefon - hit czy kit?

11.06.2021

Sex telefon jest dobrą alternatywą, kiedy nie jesteśmy gotowi na fizyczne zbliżenie bądź nie możemy się spotkać. Takie sytuacje się zdarzają, szczególnie w związkach na odległość, kiedy widywanie się z partnerem jest mocno ograniczone.

Jak namówić partenra/partnerkę?

Rozmowa jest rozwiązaniem na wszystko, porozmawiajcie szczerze, można uświadomić drugiej osobie, że można się zadowalać bez kontaktu fizycznego. Druga osoba musi to zrobić z własnej woli, żeby czuć się komfortowo w takiej sytuacji. Nie każdy lubi pokazywać się lub mówić sprośne teksty. Jak już spróbujecie, skusicie się na pewno kolejny raz!!

Jak uprawiać sex przez telefon?

Na pewno będzie nam potrzebne parę rzeczy zabawki erotyczne (jeśli posiadasz), kreatywności, telefon najlepiej z naładowaną baterią, ustronne miejsce, bo przecież nikt nie lubi, gdy ktoś stoi za drzwiami i słucha, co się dzieje.
Używaj słów, które mocno będą wpływać na wyobraźnie drugiej połówki. Możecie pofantazjować „grać role”, przebrać się za pielęgniarkę, opiekunkę do dziecka, zakonnice wszystko, co tobie się wymarzy. Mówcie sobie nawzajem, co byście chcieli, żeby zrobił wasz partner. Możecie zaprosić osobę trzecią do tego instruować partnera/partnerkę
co ma zrobić z daną zabawką erotyczną jak się ułożyć. Pamiętajmy, o dźwiękach wydawanych przy stosunku, to ma wpływać na wyobraźnie drugiej strony, więc nie powstrzymujmy się od jęków ani krzyków.

Co jeśli nie mam z kim?

Są do tego specjalne seks linie, na których możemy połączyć się z doświadczonym partnerem i zabawić się z kimś obcym, który na pewno zapewni nam wiele wrażeń i doznań.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja