Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

W jaki sposób możesz go zadowolić bez seksu?

30.04.2021

Dziś porozmawiamy sobie o tym, jak my kobiety mamy zadowolić faceta.

Każda z nas wie, że najwrażliwszą częścią ciała facetów jest ich członek. Tutaj to my rządzimy i dyrygujemy ich mieczem. W gruncie rzeczy to nic trudnego, gdyż każdy ruch ręką w jakiś sposób na nich działa i jest inaczej odczuwalny.

Masturbacja mężczyzny w praktyce

Na początku skup się na samym całowaniu ciała wokół członka, po wewnętrznej stronie ud faceci uwielbiają jak, przy tym dotyka się ich jąder, możesz je też całować. Przede wszystkim nie spiesz się! Nie pchaj sobie od razu całego do ust. Nie na tym to polega. Co najważniejsze chowaj zęby! Upewnij się, że twój język jest dobrze nawilżony. Zacznij spokojnie lizać sam czubek członka, to bardzo wrażliwe miejsce u mężczyzn, wiec wszystko rób delikatnie. Skup się również na wędzidełku. Jest to cieniutki fałd skóry, który łączy żołądź z napletkiem. Zobaczysz wtedy, jak jego członek będzie twardniał. Gdy już poczuje twoją ślinę, powoli włóż go sobie do ust, tak daleko, jak potrafisz. Nic na siłę. Wykonuj ruchy góra dół ręką oraz ustami. Wędruj językiem i liż od dołu do góry jak lizaka. Z czasem możesz to robić coraz szybciej. Obserwuj jego reakcję. Patrz mu w oczy, to bardzo działa na facetów.

Czekaj na finał. Gdy czujesz, że facet zaraz dojdzie, zwolnij tempo. Nie poganiaj go, gdy widzisz, że napina ciało, to oznacza, że jesteś już blisko celu. Jeżeli nie chcesz, nie musisz nic połykać. Choć najgorsze dla faceta jest wyciągnięcie członka z ust tuż przed dojściem. Gdy dojdzie, trzymaj członka jeszcze chwile w ustach, wtedy czucie jest największe. Zgraj ruch ręką z jego pulsowaniem.


Komentarze

  • NAJNOWSZE
  • NAJLEPSZE
  • NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja