Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Wakacyjne igraszki – jak i gdzie?

01.06.2021

Dostaje bardzo dużo wiadomości o seks w miejscach publicznych. Zbliża się lato. Temperatura wieczorem rośnie, a wakacyjne promienie słońca zachęcają do skąpych spódniczek i spodenek, co skutecznie rozpala wyobraźnię partnerów. Czy powinniśmy w takich sytuacjach dać się ponieść emocjom? Czy lepiej zachować powściągliwość?

Każda sytuacja jest inna

 W seksie w miejscach publicznych lub krótko mówiąc, poza domem, nie ma nic złego. Wszystko bowiem zależy od sytuacji, którą trzeba odpowiednio wyczuć. Wiadomo, że u cioci na imieninach to kiepski pomysł, bo ryzyko zostania nakrytym jest dość duże. Co innego np. o późnej godzinie na weselu, kiedy wszyscy już są mocno nietrzeźwi i raczej nikt nie zauważy waszej krótkiej nieobecności. Jeśli wokół sali weselnej jest wiele dyskretnych miejsc, wystarczy odrobinę poruszyć wyobraźnię. Samotny powrót z partnerem lub z partnerką z ogniska w lesie również jest ciekawą scenerią do stosunku w plenerze. 

Czy seks w plenerze może kogoś zgorszyć? 

Absolutnie nie, jeśli nikt was nie widzi lub urwiecie się ukradkiem na chwilkę. Pamiętajcie, że najwięcej pikanterii ma adrenalina przed faktem, że ktoś was może zobaczyć. Jeśli oznajmicie znajomym coś typu: „dajcie nam chwilę. Idziemy na numerek”, to z pewnością poziom podniecenia opadnie, a to nie o to chodzi. Liczy się nutka niewiedzy połączona z dużym pożądaniem w tym momencie.

Podsumowując, seks poza domem nie jest niczym złym, lecz trzeba mieć wyczucie odpowiedniego miejsca i momentu. Najważniejsze, żeby dwoje partnerów lubili tego typu wyskoki. Obserwujcie otoczenie, a okazja na pewno się nadarzy.

 S.

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja