Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Wspólna masturbacja. Czy warto?

14.10.2020

Pewnie zastanawiacie się dlaczego warto spróbować? Odpowiedź jest prosta, bo naprawdę warto i może to być dla Was ciekawe urozmaicenie. Masturbację można nazwać aktem, który pozwala Wam dowiedzieć się o sobie więcej. Pamiętajcie, że seks to nie tylko penetracja :)

Pod takim określeniem mogą się kryć kochani dwa znaczenia, a mianowicie możecie zaspokajać swoją partnerkę, bądź partnera. Jak również.. sami siebie używając technik masturbacyjnych. Taki rodzaj zabawy z całą pewnością będzie świetną grą wstępna.

Kiedy jednak każdy z nas myśli o masturbacji, to najczęściej jednak w głowie pojawia się myśl o aktywności seksualnej, którą będzie robić samodzielnie. Jednak jak już wiesz, mogą być tego dwa różne scenariusze, wszystko zależy od Was.

Budowanie intymnej więzi.

Nawet sobie nie wyobrażacie, jak bardzo może Was podniecić partner/partnerka, która się masturbuję i patrzycie sobie głęboko w oczy… Widok taki z całą pewnością zwiększy Wasze doznania, a w dodatku u niektórych obserwowanie partnera podczas taki intymnej i prywatnej sceny może doprowadzić do swojego własnego orgazmu. Musicie wiedzieć, że kontakt wzrokowy podczas takiej sytuacji buduje Waszą intymność. 

Poznawanie siebie.

Taka sytuacja to też świetna okazja, aby pokazać partnerowi/partnerce co tak naprawdę Was kręci. Czasem ciężko jest nam mówić, że wolicie coś inaczej. Po prostu nie checie urazić drugiej osoby i jej umiejętności, prawda? Dlatego też właśnie taka mała gra wstępna z całą pewnością pomoże Wam w przyszłości i to bez wytykania jeden drugiemu co robi źle. Ty masz całkowitą kontrolę, a on/ona obserwuje Cię i podąża za Tobą, ucząc się co sprawia Ci największą przyjemność. Akt takiej wspólnej masturbacji to wielka szansa dla związku, w którym seks nie kończy się orgazmem, bo brakuje w nim odwagi i rozmowy. Więc czy nie warto pokazać drugiej połowie co tak naprawdę Cię kręci?


Przełamanie rutyny w związku.

Jest to mała rzecz, która pozwoli Wam odczuwać seks inaczej. Wspólna masturbacja może odbywać się w sypialni, czy pod prysznicem. Ciekawym rozwiązaniem i nieco bardziej pikantnym jest robienie tego przed lustrem. Choć jeśli parter/partnera nie czują się pewnie ze swoim ciałem, lepiej nie ryzykować, choć to może być też ciekawa propozycja na przełamanie innych barier, takich jak kompleksy. Wiele par ma z tym problem, dlatego to już opcja dla bardziej odważnych i pewnych siebie osób, choć musicie uwierzyć mi na słowo.. warto spróbować :) 

Ciekawą opcją jest również dodanie do tego aktu różnych zabawek erotycznych. Używanie gadżetów na drugiej osobie może być szalenie podniecające, więc warto abyście wzięli to pod uwagę! 

Mam nadzieję, że spróbujecie i będziecie bawić się świetnie! 

A jeśli zastanawiacie się... Czy fantazje erotyczne to coś złego - koniecznie sprawdźcie poprzednie wpisy :)

Komentarze

Tylko komentatorzy mogą publikować opinie. Logowanie, Rejestracja.
Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2020  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

Ostatnia aktualizacja