Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera escort ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Spotkanie GFE

 

Jesteś sam już dłuższy czas i brakuje Ci bliskości? Irytuje Cię fakt, że spotkania z ogłoszeń towarzyskich ograniczają się tylko i wyłącznie do oferowanej usługi? To wszystko wydaje Ci się takie sztuczne ?

 

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

 

To rozwiązanie sprawi, że będziesz miał wszystko, czego oczekujesz za jednym razem. Umówisz się z piękną kobietą, która będzie gotowa spełnić Twoje seksualne zachcianki, a zarazem poczujesz, jakbyś miał życiową partnerkę. Oczywiście to wszystko na określony okres czasu lub spotkania. Spotkania możesz powtarzać tak często, jak wam będzie pasowało. Jeśli będziesz chciał wrócić do swojego życia wolnego singla, to po prostu więcej nie korzystaj z usługi GFE. To jest dokładnie takie proste, jak o tym teraz myślisz ;).

 

Spotkania GFE są oferowane przez kobiety, które nie boją się pójść o krok dalej. Chcą, abyś czuł się w ich towarzystwie na tyle komfortowo, na ile jest to możliwe. GFE jest skrótem z angielskiego słowa, które oznacza "Girlfriend Experience". W wolnym tłumaczeniu oznacza to, że oferowana jest usługa "doświadczenie posiadania dziewczyny" (oczywiście na czas trwania usługi lub dłużej według własnych ustaleń). Jeśli dana kobieta posiada w spisie swoich usług spotkanie GFE - dobrze trafiłeś! Oznacza to, że po zakończonym stosunku, dziewczyna może Cię przytulić, czule z Tobą porozmawiać, napisać miłego SMS-a lub pocałować na pożegnanie. Wszystko zależy od tego, co między sobą ustalicie. Wybór należy do Ciebie, ale partnerka musi przystać na dane warunki.

 

Wybieraj kobiety z opcją GFE, a już nigdy nie poczujesz się osamotniony!

 

Poniższa grafika przedstawia, gdzie musisz zaznaczyć filtry, aby właśnie takie kobiety znaleźć.

Będąc już przy rozwiniętych filtrach, kliknij pasek "Praktyki seksualne", a następnie zjedź kursorem niemalże do samego dołu. Tam znajduje się klikalna opcja "GFE".spotkanie gfe 

 

Dla kogo jest GFE?

 

Panowie, nie macie się czego wstydzić! Potrzeba bliskości lub przytulenia nie jest oznaką słabości. Jest to jedna z naturalnych potrzeb każdego człowieka. Być może z pewnych powodów od jakiegoś czasu nie chcesz się pakować w związek i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Wiadomo, że istota ludzka to nie drzewo i czasem potrzebuje czułego dotyku, bycia wysłuchanym lub nawet docenionym. My nie od dzisiaj wiemy, że sam seks nie załatwia wszystkich potrzeb ze strefy uczuciowej. Wbrew wszystkim stereotypom, nie tylko panie lubią się czasem poprzytulać. Facet to nie skała i też ma swoje potrzeby emocjonalne, dlatego chowamy dumę do kieszeni i róbmy to, czego aktualnie potrzebujemy.

 

Dlaczego warto korzystać z takich spotkań?

 

Odpowiedź jest bardzo prosta. Skoro jest taka możliwość, to dlaczego z niej nie skorzystać? Możesz spotkać się z kobietą, która na określony czas i w ramach rozsądku, będzie się zachowywała jak twoja dziewczyna. Plusów takiej sytuacji jest nieskończenie wiele. Przede wszystkim zaspokajasz swoją potrzebę bliskości, kiedy chcesz i masz na to ochotę. Nie jesteś zobowiązany stałym związkiem, kiedy aktualnie tego potrzebujesz. Nie chcesz się spotkać, ponieważ nie masz czasu lub potrzebujesz odetchnąć? Nie ma problemu. Przynajmniej nikt Ci nie będzie robił z tego powodów wyrzutów... :) Nikt nie będzie Ci wmawiał, że jesteś niestabilny, olewający i że się nie starasz. Liczy się tu i teraz. Jesteś zupełnie wolnym człowiekiem bez żadnych dalszych zobowiązań wobec partnerki. Jeżeli Ci się nie spodoba, to możesz całkowicie zrezygnować z tej usługi bez emocjonalnych konsekwencji. Kobiety oferujące taką usługę są świadome profesjonalizmu, z jakim muszą się zmierzyć. Nie oznacza to, że możesz być chamski. Absolutnie! Masz po prostu taką swobodę, że po zakończonym spotkaniu nie musisz się tłumaczyć, gdzie idziesz i o której wrócisz...

Jak będzie wyglądał dalszy przebieg spotkań, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Nie daj się nudzie i pozwól sobie na nowe doświadczenie. Wiele kobiet czeka właśnie na twoje przytulenie lub właśnie w tym momencie chce wysłać słodkiego i pikantnego SMS-a.

spotkania gfe

Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2023  |  Wszystkie prawa zastrzeżoneOstatnia aktualizacja