Niniejsze strony zawierają tekst i materiały tekstowe o wyraźnym charakterze seksualnym.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia

Niniejszy serwis topkobiety.pl zawiera sex ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Na stronie znajdują się materiały oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie ukończyłeś/-aś 18 roku życia lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony.

Klikając na link „Wejdź”, w pełni zgadzasz się na następujące warunki:

więcej
Wejdź Odejdź ze strony
Ogłoszenia towarzyskie, Sex oferty i masaże

Tarcza Antykryzysowa

KLIKNIJ, BY SKORZYSTAĆ Z TARCZY

 

Prowadzisz klub lub agencję? Kliknij, by przejść do przygotowanej przez nas tarczy!

Jesteś tu, bo jesteś związana z branżą erotyczną, która podobnie jak inne ucierpiała z powodu panującej epidemii. Można nawet powiedzieć, że się praktycznie zatrzymała.

Ilu Klientów teraz dziennie obsługujesz? Kilku, czy wcale? Nie ma się co dziwić, w końcu większość musi siedzieć w domu, nie ma też pretekstu, żeby zostawić na pewien czas swoje żony/dziewczyny, a panująca obawa przed zarażeniem również skutecznie odstrasza przed spotkaniami. Część małych firm jak fryzjerzy zeszli do "podziemia", ale czy w naszej branży da się zejść do jeszcze niższego podziemia?

Nasz portal zbudowaliśmy ze względu na zapotrzebowanie rynku i widoczną stagnację w rozwoju konkurencyjnych serwisów. Zawsze staramy się wyjść ponad standardy, by świadczyć jak najlepsze usługi, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie tarczę antykryzysową, której nie daje nikt!

Jak pewnie wiesz, 4 maja rząd wprowadzi drugi etap odmrażania gospodarki, w związku z którym otwarte będą m.in. hotele i galerie handlowe, dla naszej branży to również początek odmrażania biznesów. Według naszych analiz, spowoduje to powrót Klientów o ok. 30-40%, cała reszta wróci nawet z większą sił dopiero w kolejnych etapch.

 

W ramach naszej tarczy otrzymasz: 

1. 50% zniżki na publikację wszystkich ogłoszeń. 
Użyj kodu: tarcza, a za jeden dzień publikacji ogłoszenia zapłacisz tylko 0,65 zł! Możesz oszczędzić nawet 234,50 zł na jednym ogłoszeni.
Kod "tarcza" będzie aktywny tylko do 11 maja.

2. Bezpłatnie opublikujemy Twoje ogłoszenie w naszej tajnej grupie na FB.
Zarządzamy i rozwijamy zamkniętą grupę na Facebooku, gdzie prawdopodobnie są również Twoi Klienci

3. Dodatek PREMIUM do ogłoszenia na 7 dni za darmo od dnia uruchomienia trzeciego etapu odmrażania gospodarki w Polsce.
Dzięki opcji PREMIUM Twoje ogłoszenie zawsze będzie u góry wyników wyszukiwania

4. Do 90% zniżki na przedłużenie swojego ogłoszenia.
Nasz portal powstał, ponieważ w innych tego typu serwisach brakowało nam wielu elementów jak np wyszukiwanie po rodzaju piersi, czy świadczonych usług. Prawdopodobnie masz teraz trochę czasu, jeżeli znajdziesz coś czego w naszym portalu Ci brakuje albo co uważasz za przydatne, a jeszcze tego nie mamy, wystarczy, że wyślesz wiadomość przez naszą zakładkę kontakt, a my to wprowadzimy.
Za każde wprowadzone w życie zgłoszenie otrzymasz kod od 50 do 90% zniżki na przedłużenie lub zakup nowego ogłoszenia.
Ty pomożesz nam, a my Tobie. :)

5. Wsparcie techniczne przy publikacji ogłoszeń.
Jeżeli potrzebujesz pomocy przy rejestracji / dodaniu ogłoszenia, napisz na czacie, w godzinach pracy naszego wsparcia technicznego pomożemy Ci przejść przez wszystkie kroki, szybko i sprawnie. Wystarczy, że po prostu klikniesz w różowy dymek po prawej stronie i zaczniesz pisać.

Dlaczego powinnaś skorzystać z naszej tarczy i dodać tutaj swoje ogłoszenia?

Prosta obsługa i automatyczne ukrywanie twarzy.

Opublikowanie ogłoszenia razem z jego opłaceniem przez system szybkich płatności dotpay zajmuje kilka minut, a do tego opracowaliśmy system, który wykryje twarz na Twoich zdjęciach i na życzenie automatycznie ją ukryje. Zarządzanie ogłoszeniami jest bardzo proste, podobnie jak zmiana lokalizacji.
Płać za ogłoszenia anonimowo, szybko i bezpiecznie.

Zaawansowane filtrowanie.

Stworzyliśmy robudowany system filtrów, którego brakowało na portalach konkurencji. Używanie filtrów znacznie upraszcza sprawę, ponieważ Klient może od razu wybrać czego podczas spotkania będzie oczekiwał i jeżeli świadczysz takie usługi, to pojawisz się na jego liście. Takie proste, a tak bardzo pomijane przez konkurencję. 
Nasze rozwiązanie przy publikacji ogłoszenia może zająć Ci trochę więcej czasu (wszędzie dodajesz po prostu opis z wypisanymi ręcznie uługami, a u nas trzeba je wybrać z dostępnej listy), ale dzięki temu później oszczędzisz czas na niepotrzebnej rozmowie z Klientem, który tak na prawdę chce czegoś czym się nie zajmujesz.

Widoczność w Internecie.

W ciągu ostatnich czterech miesięcy z praktycznie zerowego ruchu i widoczności w Internecie, teraz zajmujemy wszystkie strategiczne pozycje w Google, systematycznie pnąc się w górę. To co naszej konkurencji zajęło kilka lat, my zrobiliśmy w 4 miesiące.

 

Inwestujemy bardzo duże środki, żeby promować publikowane u nas ogłosze towarzyskie. Dzięki temu tysiące ludzi dziennie odwiedza TopKobiety.pl

Aktualnie mamy ponad 100 ogłoszeń, więc jeżeli teraz dodasz swoje, wydając tylko 65 groszy dziennie w wielu miastach będzie po prostu numerem jeden.

 

 

Do końca roku będziemy jednym z trzech największych portali branży erotycznej w Polsce.O klubach nocnych również pamiętamy!

Prowadzisz klub nocny lub agencję? Twój biznes również dosięgła epidemia, może nawet jeszcze w większym stopniu.
2 dni temu w ramach naszego portalu uruchomiliśmy możliwość publikacji ogłoszeń klubów nocnych, agencji towarzyskich i swingers clubów!
Nasz serwis aktualnie odwiedza ponad 1500 osób dziennie, to dobra baza, by poznali również Twoją ofertę.

Przez ostatnie dwa miesiące sprawdziliśmy chyba wszystkie dostępne ogłoszenia klubów i zauważliśmy pewne braki u konkurencji, które z radością wprowadzamy!
Chcemy ułatwić potencjalnym Klientom znalezienie odpowiedniego miejsca, głównie z pomocą odpowiednich filtrów, dlatego u nas dodając swój klub wybierasz opcje z dostępnej bazy (wybraliśmy te, które naszym zdaniem są istotne, a nigdzie ich nie było).

Twój klub ma udogodnienia, którymi chcesz się pochwalić? Np: sauna, jacuzzi, pokój VIP, drink bar? Dodasz je prosto przy publikacji ogłoszenia, a Klienci będą potem mogli wyszukać tylko takie kluby, które spełniają ich oczekiwania. To takie proste, oczywiste, jednak wcześniej nikt na to chyba nie wpadł.

Podobnie wydzieliliśmy organizację imprez, jeżeli w Twoim klubie można zrobić urodziny, wieczór panieński lub kawalerski, zaznacz to przy publikacji ogłoszenia.

 

 

Publikując ogłoszenie możesz dodać link do swojej strony, inwestujemy duże środki w pozycjonowanie, więc jeżeli też chcesz trochę skorzystać, warto po prostu być.

Chcesz mieć więcej mocy i wyraźnie pomóc w pozycjonowaniu swojej strony? Wykup konto premium, dzięki któremu link będzie mieć parametr DOFOLLOW.

 

Co Twój klub / agencja może otrzymać od nas w ramach tarczy antykryzysowej?

50 % zniżki na publikację ogłoszenia!
Zamiast 469 zł, pierwszy rok będzie kosztował tylko 234,50 zł.

Przy dodawaniu ogłoszenia użyj kodu: tarcza

UWAGA! Kod i nasza tarcza będzie aktywna tylko do 11.05

Dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji?

Statystyki naszego portalu rosną z dnia na dzień, a tylko do końca tygodnia masz możliwość wykupienia ogłoszeń w tak niskiej cenie.

To jak inwestycja na giełdzie, tylko z graczem, który mimo niekorzystnej sytuacji gospodarczej notuje pokaźne wzrosty.

W ciągu najbliższego miesiąca nasze podstrony będą widoczne po wpisaniu fraz "klub nocy [miasto]", "night club [miasto], "agencja towarzyska [miasto]", "klub gogo [miasto]", a w ciągu najbliższych kilku kolejnych miesięcy również na "kawalerskie + [miasto]", "striptiz + [miasto]" i wszystkie powiązane słowa związane z wybranymi opcjami.

Nasz portal obsługują eksperci SEO z wieloletnim doświadczeniem, dlatego mamy ponadprzeciętne wyniki.

Taka okazja już nigdy się nie zdarzy, przeceniamy pakiety rocznej publikacji tylko do 11.05

Zarejestruj się, dodaj swój klub/agencję teraz i oszczędź połowę!

Śledź wszystkie ogłoszenia w swoim mieście.
Wyślemy Ci wszystkie nowe ogłoszenia w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
Privat portal erotycznych towarzyskich

Operator w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, wynikowe lub specjalne szkody wynikające z korzystania z tej strony internetowej lub jakiejkolwiek jej części oraz korzystania z usług związanych z treścią ogłoszeń zamieszczonych na Portalu.

Operator nie odpowiada na treść opublikowanych ogłoszeń, za ich prawdziwość, aktualność oraz usługi zamawiane na podstawie ogłoszenia.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za błędy graficzne lub tekstowe w treści ogłoszenia, dokładność podanych danych, niezrozumiałość i inne błędy jakościowe.

© TOPkobiety.pl  2021  |  Wszystkie prawa zastrzeżone

AC-PARTNERS s. r. o., Duklianska 17, 08501 Bardejov, Slovakia

Ostatnia aktualizacja